Notícies

Titular notícies

Avui hem celebrat els 15 anys del Club EMAS amb els nostres socis!

Dijous 7 Octubre 2021

Celebrció dels 15 anys del Club EMASAvui, 7 d'octubre de 2021, hem fet la celebració dels 15 anys del Club EMAS!

Degut a la pandèmia, el passat 6 de juny no vam poder portar a terme la celebració d'aquesta data tant important pel Club EMAS, però avui, amb la situació una mica més controlada i amb totes les mides sanitàries que ens han recomanat, hem organitzat l'aniversari que al Club més li agrada: sortir amb els nostres socis a fer activitats de formació, sensibilització per millora del seu EMAS. I, per què no dir-ho, per gaudir de la natura i tornar a retrobar-nos després d'aquests temps tants difícils de pandèmia.

L'activitat ha tingut lloc a Viladrau i en aquesta hem après sobre la qualitat de l’aigua i sobre la salut dels nostres rius amb l'ajuda de l'asociació Habitats.

Ara, a pels 20 anys del Club EMAS!

Recull fotogràfic de la jornada amb alguns dels nostres socis assistents
 


   

  

  

  


Comentaris
Post your comment
Últimes Notícies

Comparteix